Co je Sock my day?

Jedná se o předplatné ponožek. Každý měsíc od nás dostanete fantastické ponožky. Budeme Vám posílat pouze kvalitní módní ponožky z celého světa. Můžete si vybrat předplatné pro muže, pro ženy a nebo pro pár. V tomto případě obdržíte v jednom balíčku jeden pár dámských a jeden pár pánských úchvatných ponožek, popřípadě dvoje dámské nebo dvoje pánské ponožky.

Jaké značky ponožek posíláte?

Ponožky odebíráme výhradně od kvalitních dodavatelů jako například D.Lo, Stance nebo Urban Eccentric. Ponožky, které od nás dostanete jsou nejen krásné, ale i kvalitní a příjemné na nošení.

Jaké velikosti ponožek posíláte?

Vybíráme pro vás převážně ponožky velikosti "one size", které díky propracované výrobní technologii a kvalitním materiálům dokonale padnu každému. Někteří dodavatelé nabízejí ponožky ve dvou až třech velikostech, pak se řídíme velikostí uvedené ve Vaší objednávce.

Kdy ponožky dostanu?

Ponožky odesíláme každou druhou středu v měsíci. Pokud je nedostanete do týdne, kontaktujte nás a my to vyřešíme.

Mohu si zvolit začátek předplatného?

Samozřejmě! Předplatné automaticky začíná nejbližší druhou středu v měsíci, která následuje po úhradě objednávky. Pokud však budete chtít začátek odložit, napiště nám do poznámky, ve kterém měsíci si přejete obdržet Vaše první ponožkové překvapení.

Jak dlouho trvá doručení?

V rámci České republiky doručení trvá obvykle 2 pracovní dny ode dne odeslání. Ponožky odesíláme jako doporučené psaní prostřednictvím České pošty.

Jaká je cena dopravy?

Cena dopravy je již zahrnuta v předplatném.

Ponožky mi nepřišly!

Nebojte se, vyřešíme to. Zkontrolujte si, prosím, že uběhlo 5 pracovních dní ode dne odeslání (vždy druhá středa v měsíci). Pokud ano, tak nám napište a my se na to podíváme. Nebojte se, o své fantastické ponožky nepřijdete!

Ponožky se mi nelíbí, mohu je vrátit?

Omlouváme se, ale vrácení neumožňujeme. Vybíráme pro Vás ty nejlepší módní ponožky a jsme si jisti, že si je zamilujete. Nicméně pokud obdržíte ponožky, které se Vám nelíbí, dejte nám, prosím, vědět, abychom Vám příště neposlali podobné ponožky.

Mohu předplatné koupit jako dárek?

Samozřejmě. Předplatné ponožek  Sock my day je skvělý dárek. Stačí při objednání vybrat ‘jako dárek’. Dostanete od nás elektronickou poukázku pro šťastlivce, který od Vás předplatné dostane. Pokud to má být tajemství se vším všudy, můžeme mu poslat Váš vzkaz až s první zásilkou. V tom případě to uveďte v poznámce a připojte text vzkazu.

Mohu si ponožky vybrat předem?

Ne, přišli byste o fantastické překvapení, pokud byste věděli, jaké ponožky dostanete. Slibujeme, že Vám budeme každý měsíc posílat designové módní ponožky.

Jaký je způsob úhrady?

Předplatné na 3, 6 a 12 měsíců uhradíte bankovním převodem. Předplatné do odvolání pak ideálně nastavením trvalého příkazu ve Vaší bance, případně každý měsíc uhradíte danou částku bankovním převodem na náš účet. Jakmile odešlete objednávkový formulář, obdržíte od nás zákaznické číslo, které bude sloužit jako variabilní symbol k platbě.

Jakým způsobem mohu předplatné zrušit?

Zrušit? Opravdu? Ale ne!:( Předplatné do odvolání může být kdykoli ukončeno e-mailem a zrušením trvalého příkazu. Pokud jste za daný měsíc již zaplatili, ukončíme Vaše předplatné s platností od následujícího měsíce. My vám však garantujeme, že budete předplatné milovat a nebudete ho chtít zrušit!

Je tato služba dostupná i mimo ČR?

Samozřejmě! Prosím kontaktujte nás ohledně ceny za dopravu, jelikož se liší v závislosti na zemi doručení.

Co mám dělat, když potřebuji změnit doručovací adresu?

Žádný problém. Stačí nám co nejdříve napsat e-mailem Vaši novou adresu.